Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najłatwiejsze sposoby na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najlepsze sposoby na powiększanie ust! O pełnych ustach marzy wszystka osoba. Nie nie wszystkie natura obdarzyła tak mocnymi i dużymi ustami, jakimi pewno się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie zależy wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego te szukamy sposobów, aby uwypuklić to, co dała nam matka matura. Obecnie można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust proponowane przez gabinety medycyny estetycznej. To całkowicie odpowiedniejsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dzisiaj dobrze znane każdym zabiegi pozwalające zachować ładny i młody styl. To dzięki niej możemy „zatrzymać czas”, zadbać o swoją urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd czy też naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Też w przypadku ust niesie ze sobą ciekawe rozwiązania.

W medycynie estetycznej poleca się częściej o modelowaniu ust, jakie potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w trybach na powiększanie ust prowadzonych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii plastycznej istnieje wtedy, że potrafimy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sposób ten pozwoli w prosty sposób wymodelować usta i dużo je zrealizować, przez co poprawie ulega nie właśnie ich wygląd czy wielkość, ale także koloryt.

Na czym liczy powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem sposobie jest przede każdym nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust dodatkowo ich stron. Zastosowane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie stojący w roli kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom wyglądu i wielkości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w jakich brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat oferowany jest mikrokaniulą, co minimalizuje ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu zmniejsza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W efekcie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Gdyby tak się zdarzy, to świadczy, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To inna droga na powiększenie ust, która jeszcze liczy na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym jednocześnie jednak efekty zauważalne są tylko po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bowiem z opóźnieniem. Więc jeżeli pragnie Obecni na bliskim efekcie, kwas hialuronowy wydaje się być trafniejszym rozwiązaniem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną opcją dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest swój tłuszcz pacjentki bądź więcej kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg pozwala się za bezpieczny.

Jak może, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli chodzi o powiększanie ust. Co wysoce, sposoby te znajdują coraz wyższą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments