Doradca inwestycyjny

Doradca inwestycyjny Poniatowa

Prasóweczki

Czym jest mon fex ? Monfex jest dosyć młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową.Stworzona została ona do handlu z wykorzystaniem dźwigni, na najprostszych kryptowalutach. Przede wszystkim tworzy świetne rozwiązanie również dla pań dopiero realizujących swoją sprawę na współczesnym zbycie jak oraz dla aktywnych inwestorów. Z pewnością ogromny nacisk na obecne zawierają mniejsze niż u konkurencji prowizje. Wartym uwagi istnieje także dużo intuicyjny i pionowy w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Hrubieszów

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z dużym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Oznacza to, że działający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest płacona od pośrednika. Wielkość domu jest uzależniona absolutnie od ilości lewara . Reasumując, przy dźwigni na poziomie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na budowie nie ma handlu rzeczywistego. Są tylko przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w kontakcie do dolara. Podsumowując stanowi wówczas handel kontraktami różnic cenowych CFD. A na Monfex zarabiamy również na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), jak a na ich spadku (pozycje krótkie-short).

 

Z pewnością, w kontakcie do kontraktów terminowych danych z giełdy, platforma informuje o dużo atrakcyjniejszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, że jej kontrakty nie mają określonych ram czasowych. Mogą dlatego zostać zniesione w wolnym momencie.
Doradca inwestycyjny Hrubieszów

Kryptowaluty na Monfex.
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X również możliwością handlu długimi i złymi pozycjami na ponad 200 instrumentach. Do dyspozycji istnieje także dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut zintegrowanych z amerykańskim dolarem. Chodzą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta.
Założenie konta na Monfex jest znacznie naturalne. W sensie rejestracji podajemy dane osobowe wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Oczywiście na efekt konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail otrzymamy wiadomość o prawie konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w sensie rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, jakimi będziemy działać. Do wyboru posiadamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W przykładzie pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a wtedy kopiujemy adres do lamusa lub mamy z kodu QR. Następnie, na dostarczony przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w rozwoju godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje możliwość szybkiego nabycia kryptowalut. Godzi się to choć z pobraniem prowizji. Bezsprzecznie stanowi wówczas połączone z faktem, że zakup przy wykorzystaniu karty kończy się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W końcu pośrednik potrąca opłatę w wysokości 3,5% od jakiejś transakcji lub od każdych 10 USD, w relacji od tego, która z opłat jest jaśniejsza.

Doradca inwestycyjny Hrubieszów

Wypłata środków.
Wypłaty środków z platformy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po zaprezentowaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który korzystają stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki kierowane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wartości.
Z pewnością samą z najzdrowszych zalet Monfex są niskie składki i prowizje. Pobierane są one przy przy zawieraniu a przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się i mieć z poniesieniem kosztów naliczanych za każdy dzień otwartego kontraktu. Tworzy on obecnie zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za każdy dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na poziomie 2000 USD, po odjęciu prowizji także pozostałych opłat pozostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest podstawą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z wykorzystaniem dźwigni . Ułatwia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Świadczy to, że zakład zawierany jest między giełdą a posiadaczami i uzyskuje się do gry przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany istnieje na wielokrotność wniesionych środków, jakie z serii udzielane są od drugiej części. Wysokość danego zakładu jest natomiast ściśle skorelowana z powierzchnią używanej dźwigni. I właśnie przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przysporzyć się do poważnych zysków, należy zawsze mieć, iż handel przy zachowaniu dźwigni tworzy w dwie strony. Więc może przynieść wysokie sukcesy, ale i i silne straty. Dlatego te niezbędny jest cały umysł i wykorzystywanie dźwigni adekwatnej do gustu posiadanej już nauki oraz sztuce.

Doradca inwestycyjny Hrubieszów

Handel, a bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest całkowicie bezpieczny, ponieważ podstawa jest zdecentralizowana. Chroniony jest również system jak i technologia wykorzystywana w Monfex. Depozyt każdego Użytkownika przechowywany jest w portfelu z użyciem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Wartym uwagi jest fakt, że jako Klient masz dojazd do raportów i ekstraktów z konta w wolnym momencie. W wszystkiej chwili możesz również się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zaufania oraz kontrole naszych kont jesteś szansę dwustopniowego uwierzytelniania. Tak właściwie dużym zagrożeniem dla klienta pewno istnieć tylko sam użytkownik, a tak właściwie niedostosowanie dźwigni do stanu kompetencji oraz nauk gracza. Dlatego przed przystąpieniem gry reklamuje się dokładne zapoznanie się z targiem oraz mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze też warto sięgnąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym walorem istnieje ponad możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Zasoby” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi informacje dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia te handlującym dojazd do webinarów szkoleniowych a do bloga zawierającego to wiedze z poziomu aktualizacji branżowych, aktualizacji budowy oraz co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Hrubieszów

Mon fex- wizualna ocena platformy.
Interfejs sieci jest zachwycający i nieskomplikowany w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu oddaje się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie zlokalizowane są to informacje dotyczące salda oraz zysku, a ponadto strat dla aktualnie wysokich pozycji. Także bardziej wymownym jest, że zostały tam również zamieszczone informacje dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej przydatne są komunikaty na materiał dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza także na bieżąco aktualne marże pobierane przez platformę.

W centralnej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z serii poniżej wykresu przydatne są opcje dotyczące zakupu jak i sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście z tego gatunku widoczna istnieje i cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali i o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Dostępne są one w zakładce ”Zasoby” na karcie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z wszą pewnością Monfex jest znakomitą polecenia podstawą do handlu z wykorzystaniem dźwigni. Konkludując jest ona niska, intuicyjna i przyjazna również dla początkujących jak również zaawansowanych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest oczywiście ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz nieokreślony czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z serii anulowanie danego działania w wszystkiej chwili. Wartym uwagi istnieje także niewątpliwie aspekt, że dla najemców jest prosta całodobowa infolinia. Z pewnością ważnym jest, że wszystkiemu istnieje także przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie istotną rolę odgrywa i przyjazne wyjście do odbiorcę. Ponieważ dzięki swobodnemu dostępowi do środków edukacyjnych, webinarów i bezpłatnych kursów każdemu daje okazję na podwyższenie stanu naszych sztuce w kreacji z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Hrubieszów

Ogólnie w pełnym środowisku społeczności inwestorskiej, platforma zajmuje się uznaniem oraz znacznie silną oceną. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie prosty interfejs, szybką reakcję planu na wykonywane operacje oraz wysoką miarę i swobodny dojazd do środków edukacyjnych. Oczywiście marki na jej temat wszystek może bez problemu znaleźć na forach również w środowiskach społecznościowych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments